Styrelse

Nuvarande Styrelse för 2023-2024,

Tack för ditt intresse! Nedan hittar du information om vårt styrelseteam! Kontakta oss om du har några frågor eller om du vill hjälpa oss!

OrdförandeSara Lidbladordforande@uppsalagf.se
styrelse@uppsalagf.se
Vice ordförandeLasse Anderssonstyrelse@uppsalagf.se
PersonalansvarigLidia Svedbergstyrelse@uppsalagf.se
KassörRasmus Hanbergstyrelse@uppsalagf.se
LedamotGunilla Svennbeckstyrelse@uppsalagf.se
LedamotMarianne Gustafssonstyrelse@uppsalagf.se
SuppleantPetter Nordesjöstyrelse@uppsalagf.se
SuppleantAnna Zhibajstyrelse@uppsalagf.se
IT-ansvarig*Anton Janssonadmin@uppsalagf.se
*IT-ansvarig är för tillfället en adjungerad ledamot.

Kansli

Telefon070-787 33 83
E-postkansli@uppsalagf.se
PlatsDet nya kontoret för kansliet ligger på Rapsgatan 8 i Pins and Games lokaler, en trappa upp
PostadressUppsala Gymnastikförening
Rapsgatan 8, 754 50 Uppsala
ÖppettiderMåndag – torsdag 10:00 – 12:00
TelefontiderMåndag – torsdag 07:30 – 09:30 samt 10:00-12:00

Kontakta oss

2 + 3 =