Styrelse

Nuvarande Styrelse för 2022,

Tack för ditt intresse! Nedan hittar du information om vårt styrelseteam! Kontakta oss om du har några frågor eller om du vill hjälpa oss!

Ordförande, KassörAnton Janssonordforande@uppsalagf.se
styrelse@uppsalagf.se
Vice ordförandePeter Wessénstyrelse@uppsalagf.se
PersonalansvarigLidia Svedbergstyrelse@uppsalagf.se
IT-ansvarigaEva Cederholm & 
Anton Jansson
styrelse@uppsalagf.se
LedamotLasse Anderssonstyrelse@uppsalagf.se
SekreterareEva Cederholmstyrelse@uppsalagf.se
SuppleantDaniel Ståhlbergstyrelse@uppsalagf.se

Kansli

Telefon018-219 383 / 070-787 33 83
E-postkansli@uppsalagf.se
PlatsKansliet finns på Fyrishov, längs ena långsidan av A-hallen. Fråga i Fyrishovs reception vid problem att hitta.
PostadressUppsala Gymnastikförening
Idrottsgatan 2, 753 33 Uppsala
ÖppettiderMåndag – torsdag 10:00 – 12:00
TelefontiderMåndag – torsdag 07:30 – 09:30, samt 10:00-12:00. Övrig tid svarar kansliet i den mån som de kan.

Kontakta oss

1 + 5 =